WYSOKIE OBCASY, GAZETA WYBORCZA

Aby to była podróż w głąb siebie. Ale na początku wcale nie czułam w sobie tej podróży. Dopiero po kilku tygodniach zauważyłam pierwsze zmiany. Dla mnie istotne było to, że jechałam sama. Wiedziałam, że gdy ucichnie cały ten hałas, który jest dookoła, gdy znikną stresy związane z pracą i świat, do którego jestem przyzwyczajona, wkroczę do czegoś innego. I tak było. 

"Straciłam pracę. Dwa tygodnie później wyruszyłam w drogę. Jechałam na oślep". Nie było jej rok

Możesz przeczytać artykuł TUTAJ

Nowa kampania H&M i NOIZZ  

“Dziękujemy, że jesteście sobą”

Pięć niezwykłych osób, które na co dzień pokazują, jak ważna jest różnorodność i bycie sobą.

Ola Mae Orlikowska rzuciła wszystko i wyjechała. Jej podróż w czasie pandemii stała się inspiracją dla wielu, ponieważ dzieli się swoimi przeżyciami za pomocą social mediów. Czy w drodze odnalazła spokój?

Przeczytaj artykuł TUTAJ 

Pytanie na Śniadanie, TVP

Niesamowita historia dziewczyny, która przejechała na rowerze ponad 15 000 kilometrów z… kotem! Ola Mae opowiada o swoich przygodach, pokazuje zapierające dech w piersiach zdjęcia i odwiedza studio ze swoim futrzanym przyjacielem Fryderykiem.

Obejrzyj wywiad TUTAJ

Festiwal KOLOSY

Nagrodę Dziennikarzy oraz Publiczności przyznano Oli Mae. Mieszkanka Skrócza, w czasie swojej 13-miesięcznej podróży rowerowej po Europie, przemierzyła 15 tys. km, częściowo w towarzystwie kota Fryderyka.

- Ruszałam w tę podróż, bez żadnego doświadczenia. Z jakiegoś dziwnego powodu będąc przeświadczona, że wszystko jakoś wypali. I ten głos intuicji, który co jakiś czas się uaktywnia i coś podszeptuje, udowodnił, że warto go słuchać – mówiła Ola Mae.

Czytaj TUTAJ

Śladami Marzeń

2 miejsce w kategorii “Świat” – Ola Mae

Nagroda za poczucie humoru i prezentację, która była pełnokrwistym stand-upem, ale jednocześnie pełna serducha i tej pięknej afirmacji – że gdziekolwiek nie pojedziemy i czegokolwiek nie zrobimy, pierwszym krokiem jest polubienie się z samym sobą.

Czytaj TUTAJ

Napędzani Marzeniami, Podcast

To miała być rozmowa o 13-sto miesięcznej wyprawie rowerowej. Rowerowa podróż – jak się do niej przygotować, o przygodach na trasie, o lekcjach i wnioskach, a wyszła nam rozmowa o odkrywaniu siebie, o emocjach, o poszukiwaniu swojej życiowej drogi, o odwadze, o tym jak przestać płynąć z prądem.

Obejrzyj wywiad TUTAJ


© OlaMae. All rights reserved.
Using Format